reklama
hlavní partner - IFP Publishing mediální partner - Yacht magazine parner - ADICOM Generální partner - Helly Hansen Czech Republic s.r.o mediální partner - LODNINOVINY.CZ hlavní partner - Comac jobs s.r.o. partner - Akita Yacht s.r.o. partner - M&F Logistic system partner - Marina Hramina hlavní partner - KWS partner - Pitter Yachtcharter mediální partner - SPORT 5 partner - Benemedo
 

Naši partneři

Generální partner - Helly Hansen Czech Republic s.r.o

www.hellyhansen.com/    facebook/HellyHansen1877

 

Společnost byla založena v Norsku v roce 1877. Helly Hansen pokračuje ve vývoji profesionálního oblečení a vybavení, které pomáhá lidem zůstat a cítit se naživu. Díky postřehům čerpaných ze života a práce v těch nejtvrdších podmínkách na světě, společnost představila jako první na trhu dlouhý seznam inovací, včetně první poddajné a nepromokavé tkaniny před téměř 140 roky. Mezi další patří první fleecová látka v roce 1960, funkční první vrstva oblečení v roce 1970, vyrobená s Lifa® Stay Dry technologií a v současnosti pravidelně oceňovaný a patentovaný systém regulace tělesné teploty H2Flow™ nebo naše vlastní membrána Helly Tech® vyvinutá před téměř 35 lety a neustále zdokonalovaná.

 

Helly Hansen je lídr v oblasti oblečení pro závodní jachting a výkonnostní lyžování, stejně jako prémiového oblečení do města. Jeho lyžařské uniformy nosí a důvěřuje jim více než 50.000 profesionálů ve více než 200 lyžařských resortech po celém světě. Hrdě je obléká  kanadská, švédská a finská sjezdařská reprezentace a mnoho jachtařských týmů včetně teamu MAPFRE.

 

V české republice oblékáme teamy lyžařských resortů Lipno a Dolní Morava, a mezi naše ambasadory patří olympijský medailista ve skicrossu Tomáš Kraus a nebo nejlepší český off-shore jachtař Milan Koláček.

 

Svrchní oblečení, základní vrstva, sportovní oblečení a obuv značky Helly Hansen se prodávají ve více než 40 zemích a má důvěru outdoorových profesionálů a nadšenců po celém světě. Chcete-li se dozvědět více o nejnovější kolekci Helly Hansen, navštivte www.hellyhansen.com.

 

                                       Milan Koláček HH

hlavní partner - Comac jobs s.r.o.

hlavní partner - IFP Publishing

 http://www.ifp-publishing.cz/

 

Nakladatelství IFP Publishing & Engineering s.r.o bylo založeno na podzim roku 2007 a již v listopadu vydává svůj první titul, Biolexikon. Až do června 2008 funguje redakce pouze na částečný úvazek, ovšem po tomto datu začíná být nakladatelství prací na full time. Do konce roku 2009 zaznamenává nakladatelství vydání deseti titulů, z nichž číslo devět je prestižní Moonwalk. V roce 2010 se nakladatelství začalo orientovat více na sportovní jachtařský trh vydáváním jachtařských příruček a knih spjatých s mořem a v roce 2012 přibírá do svého portfolia čtenářů i plastikové modeláře, vydáním kníhy Průvodce světem plastikového modeláře.

IFP Publishing

 

 

hlavní partner - KWS

 http://www.kws-sport.cz

 

KWS – Kuboušek Water Sports CZ s.r.o.

se zabývá vším, co spojují vodní sporty.

Jsme výhradním zástupcem pro prodej plachetnic Bavaria a katamaránů Nautitech v České republice. Dovážíme kvalitní finské motorové lodě výrobce Bella Boats, který je producentem univerzálních člunů Bella, sportovně laděných člunů Flipper a luxusní třídy Aquador. Jsme výhradním dovozcem originálních, na zakázku ručně vyráběných finských plachetnic Degerö a motorových člunů a veslic Suomi. Nabízíme lodní motory Vetus a Mercury. Zajišťujeme kompletní servis lodí a lodních motorů. Nedílnou součástí našich služeb jsou i kapitánské kurzy a zdokonalovací plavby.
Na českém trhu zastupujeme značku jachtařského oblečení Magic Marine a jachtařské obuvi LIZARD.

Disponujeme vlastní flotilou charterových lodí Bavaria, Nautitech a Degerö, a to jak v České republice, tak i Chorvatsku. Zajišťujeme pronájem lodí po celém světě a na našem katamaránu Nautitech 441 pořádáme expediční plavby nejen po Středozemním moři.

Kompletní sortiment vybavení pro plavce, vodáky a potápěče najdete v našich prodejnách v Českých Budějovicích a v Plzni nebo na našem eshopu.
Zajištujeme kompletní služby v oblasti potápění - od potápěčských kurzů, přes plně vybavenou půjčovnu potápěčského vybavení až po odborný servis potápěčské techniky.
Jsme specialistou na aktivní dovolenou a poznávací a potápěčské zájezdy.

mediální partner - LODNINOVINY.CZ

mediální partner - SPORT 5

mediální partner - Yacht magazine

parner - ADICOM

partner - Akita Yacht s.r.o.

partner - Benemedo

http://www.benemedo.com/cs/o-nas.html

 

Benemedo je přední poskytovatel služeb
v oblasti farmacie v regionu střední, východní a jihovýchodní Evropy.

Benemedo otevírá obchodním partnerům jednoduchý vstup na rychle rostoucí trhy regionu prostřednictvím jediného subjektu. Nabízíme flexibilní a spolehlivá partnerství.

 

Benemedo garantuje kvalitu svým partnerům i pacientům. Jsme ohleduplní k životnímu prostředí.

 

Aby bylo možné zavádět na trh jednotlivé přípravky nejvyšší kvality, věnuje se Benemedo výzkumu a vývoji svých přípravků a produktových řad. Úzce spolupracujeme s odborníky a specialisty v oborech nám blízkých. Smyslem naší práce je přinášet a zavádět přípravky, které jsou přínosné a bezpečné pro své uživatele, zákazníky, pacienty i prostředí.

 

partner - M&F Logistic system

partner - Marina Hramina

partner - Pitter Yachtcharter

dhmz wind_finder windguru yr

Aktuality

Nejnovější fotky v galeriích

Kontakt

AKITA - YACHT s.r.o.
Ruská č.p. 107/34
417 03 Dubí 3
Czech Republic

email: regata@akitayacht.cz

IČO: 27274942
DIČ: CZ27274942

Společnost AKITA - YACHT s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 21896.

Flag Counter